Menü
Sıcak Musluk Nedir?
Modeller
Sık Sorulanlar
Video Galeri
Foto Galeri
Montaj Videosu
Müşteri Yorumları
ARIZA TAKİBİ İÇİN TIKLAYIN2 Yıl Garanti%100 yerli üretim olan Sıcak Musluk® ürünleri CE belgeli ve 2 Yıl garantilidir. Ürünlerimizi gerekli tüm testleri yaparak size gönderiyoruz. Ancak yine de olası beklenmeyen durumlar için tüm Sıcak Musluk®'lar 2 yıl boyunca garanti kapsamındadır.
Tüm Servis İşlemlerinde Ücretsiz KargoBeklenmeyen bir teknik sorun oluşması durumunda garanti kapsamıdaki ürününüzü kargo ile teslim alıyor, servis veya gerekiyorsa yenisi ile değişim işlemi sonrası kargo ile adresinize gönderiyoruz. Üstelik size hiçbir şekilde kargo ücreti ödemiyorsunuz.
Site Üzerinden Arıza TakipServise gönderdiğiniz ürününüz bizim güvencemizdedir. Ürününüzün tüm teknik servis aşamalarını sitemizdeki servis takip bölümünden izleyebilirsiniz. Arıza takibi için tıklayın.
2 Yıl İçerisinde Ücretsiz DeğişimÜrünümüzün kalitesine o kadar güveniyoruz ki, 2 yıllık garanti süresince arıza yapan ürünlerinizi gerekli şartları sağlaması koşulu ile ücretsiz olarak yenisi ile değiştiriyoruz.
KURUMSAL Yıllardır müşterilerine sunduğu yüksek kaliteli ürünleri ile kurumsal satış politikalarını benimseyen Sıcak Musluk® en iyi müşteri deneyimi için ürün geliştirmelerini sürdürmektedir.
Devam »

SICAK MUSLUK® ÖDEME YAP
Foto Galeri
Video Galeri
Mesafeli Satış Sözleşmesi
Gizlilik & Güvenlik
Ödeme & Teslimat
İade Şartları
SATIŞ SONRASI Kullanım Klavuzu
Montaj Videosu
Teknik Servis
Müşteri Yorumları
Sık Sorulanlar
İLETİŞİM : Whatsapp Danışma
: 0258 262 2 262
: info@sicakmusluk.com.tr

  |   Sıcak Musluk® Tüm hakları saklıdır. İçerikler izinsiz kullanılamaz.
Mega Tasarım