Menü
Sıcak Musluk Nedir?
Modeller
Sık Sorulanlar
Video Galeri
Foto Galeri
Montaj Videosu
Müşteri Yorumları
Montaj hizmeti veren şirketleri var mı? Yoksa kendimiz montaj yapabilir miyiz?
Ürünün kurulumu pratiktir. Kendiniz rahatlıkla kurabilirsiniz. Ürünle birlikte gönderilen kullanım klavuzunda montaj adım adım anlatılmaktadır.
Montaj videosu için tıklayınız.Ürün sadece sıcak su mu veriyor? Mutfak lavabosunda soğuk su kullanmak istediğimizde ne yapıyoruz?
Sıcak Musluk® hem sıcak hem soğuk su verebiliyor. Sağa ve sola çevirdiğinizde istediğiniz sıcaklıkta suyu elde edebilirsiniz.Sıcak Musluk® ne kadar elektrik harcıyor? Saatte kaç kw sarfiyatı var?
Sıcak Musluk® Saatte sadece 3 kw elektrik harcar. Yani günlük 1 saattlik kullanımla aylık elektrik faturasına ortalama sadece 20 TL kadar maliyet oluşturur.Tezgah üstünden çıkan musluklara bir yöntem var mı?
Evet o tarz musluklar için Sıcak Musluk® modellerimiz mevcuttur.Sıcak Musluk® garantili mi?
Sıcak Musluk® CE belgelidir ve 2 Yıl garantilidir.Musluğun çevresinde priz olmalı mı?
Cihazın kablosu 150 cm uzunluğundadır. Yakında mutlaka bir prize erişebilecek uzunluktadır.Bu cihazın içinde herhangi bir güvenlik tertibatı var mı?
Sıcak Musluk® iki aşamalı güvenliğe sahiptir. Sular kesildiğinde cihaz kendini uyku moduna alır ve çalışmaz.Cihaz arızalınırsa ne yapacağım?
Sıcak Musluk® 2 yıl garantilidir. Üretim kaynaklı önemli arıza durumlarında doğrudan yeni ürünle değiştirme yapılırken, basit hatalarda kargo ile gönderim yapmanız durumunda ücretsiz tamir işlemi yapılmaktadır. Üstelik teknik servis işlemlerindeki tüm kargo ücretlerini biz karşılıyoruz.KURUMSAL Yıllardır müşterilerine sunduğu yüksek kaliteli ürünleri ile kurumsal satış politikalarını benimseyen Sıcak Musluk® en iyi müşteri deneyimi için ürün geliştirmelerini sürdürmektedir.
Devam »

SICAK MUSLUK® ÖDEME YAP
Foto Galeri
Video Galeri
Mesafeli Satış Sözleşmesi
Gizlilik & Güvenlik
Ödeme & Teslimat
İade Şartları
SATIŞ SONRASI Kullanım Klavuzu
Montaj Videosu
Teknik Servis
Müşteri Yorumları
Sık Sorulanlar
İLETİŞİM : Whatsapp Danışma
: 0258 262 2 262
: info@sicakmusluk.com.tr

  |   Sıcak Musluk® Tüm hakları saklıdır. İçerikler izinsiz kullanılamaz.
Mega Tasarım